E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: Aksident

Aksident me fatalitet në rrugën Gjakovë-Prishtinë (foto)

Ne katundin Malsor, ne rrugen Gjakovë-Prishtinë ka ndodhë nji aksident i rande komunikacioni. Si pasoje, dyshohet per nji te vdekun dhe rreth 5-6 te lenduem,...

Pamje nga nji aksident në Prishtinë (video)

Nji aksident ka ndodhe sot ne kryeqytet, ma saktesisht ne udhekryqin te "Bill Clinton;i", raporton Rrokum.TV Bahet e ditun se nuk ka te lenduem, ndersa...

Aksident i randë në bjeshkët e Deçanit, 2 të vdekun dhe...

Dy persona kanë vdekë dhe tre të tjerë janë të lënduem randë si pasojë e nji aksidenti i cili ka ndodh n'orët e mbramjes...

Rritet numri i vdekjeve nga aksidentet

Policia e Kosovës ka ba të ditun se numri i aksidenteve asht në rritje, ndërsa shkaktarë janë faktori njeri dhe rrugët jo të mira. Po...
Aksidenti

Aksident i randë trafiku në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (foto)

Para pak çastesh, në magjistralen Prishtinë-Ferizaj, respektivisht te vendi i quejtun Prelez, ka ndodhë nji aksident i randë trafiku.

Aksident i randë në Skenderaj, ka të vdekun

Mbramë rreth orës 21:00 në rrugën rajonale Mitrovicë – Skenderaj ka humbe jetën nji person si pasojë e nji aksidenti në trafik. Rastin për Veriu.info...

Deputeti i Shqipnisë aksidentohet randë me kerr, kjo asht gjendja e...

Deputeti ende ne detyrë i Kuvendit te Shqipnisë, Eduart Ndocaj, i ka pshtue për mrekulli nji aksidenti shumë të rrezikshëm që ka ndodhë në Parma...

Rapperi i njoftun kosovar ban aksident të randë në Kalimash (foto)

Rapperi, Asdren Gjikolli, i njoftun me emnin artistik Gjiko, ka pësue nji aksident të randë komunikacioni. Aksidenti ka ndodhe në tunelin e Kalimashit, me ç’rast...

Aksident afër Prishtinës

Nji aksident ka ndodhe na afersi te Prishtines, me ç'rast nji kerr asht rrokullue. Nuk ka te dhana per numrin e te lenduemve ose per viktime...

Aksident tragjik në Lushnje, dy të vdekun

Nji aksident me pasojë dy të vdekun ka ndodh n'orët e para të mëngjesit të ditës së sotme në autostradën Fier-Lushnje. Policia ban me dije...