E mërkurë, 22 Nëntor 2017

Tema: albert bunjaki

Selektori Bunjaki publikon listën për ndeshjet me Ukrainën dhe Islandën

Selektori i Kosovës, Albert Bunjaki, ka zbulue listën për ndeshjet e fundit eliminatore për Kupën e Botës, “Rusi 2018”. Kosova ka me luejt kundër Ukrainës...

Fadil Vokrri e jep lajmin e madh për selektorin Bunjaki

Albert Bunjaki mundet me u shkarkue nga posti i selektorit të Kosovës. FFK ka njoftue se sot kryetari, Fadil Vokrri, ka me qartësue situatën e...

Albert Bunjaki e jep lajmin e befasishëm

Albert Bunjaki ka paralajmërue largimin nga Kosova. Selektori në konferencë për shtyp mbas humbjes nga Kroacia, ka ba të ditun se ka me u largue...

Bunjaki: Takimi luhet sot, por ka nji problem

Takimi i shtymë mbramë për shkak të shiut dhe gjendjes së keqe të fushës, Kroaci - Kosovë ka me u luejt sot në orën...

Albert Bunjaki: Këta janë tre futbollistët e ri që kanë me...

Kombëtarja e Kosovës në futboll ka m’i pasë dy ndeshje gjatë muejit Shtator, për eliminatorët e Kupës së Botës “Rusia 2018”. Trajneri i Kosovës deklaroi...

Qe çka shkruen Donis Avdijaj për selektorin Bunjaki

Lojtari i Schalke 04, Donis Avdijaj, ka komentue rreth ndeshjes së Turqisë në kualifikuese të Botnorit "Rusi 2018". Ai ka falenderue trajnerin Bunjakun me...

Adnan Januzaj te Kosova? Kjo asht deklarata e selektorit Bunjaki

Selektori i Kosovës, Albert Bunjaki, ka tregue për Indeksonline se sa janë të vërteta shkrimet se Januzaj ka zgjedhë Kosovën. Raportimet e disa mediave, gjoja...

Vokrri ma n’fund e then heshtjen lidhun me të ardhmen e...

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Fadil Vokrri ka folë rreth situatës së Albert Bunjakit te Përfaqësuesja e Kosovës. Bunjaki e ka gjetë veten...
albert bunjaku_0-587x367

Kosovë-Islandë, deklaratë e madhe nga Bunjaku

Përzgjedhësi i Përfaqësueses së Kosovës, Albert Bunjaku, po pregaditet për befasinë e parë në eliminatorët për Kampionatin Botnor ‘Rusia 2018’. I ftuem në ‘Sport Show’,...
albert bunjaku_0-587x367

Vendimi i FFK’s për selektorin Bunjaki

Federata e Futbollit e Kosovës i ka dhanë mbështetje të fortë Albert Bunjakit dhe shtabit të Kombëtares së Kosovës Kjo u kallxue në mbledhjen që mbajti...