E mërkurë, 22 Nëntor 2017

Tema: arsyet

Qe çka ju ndihmon orgazma, lexoni 5 arsye pse duhet me...

Seksi nuk bahet gjithmonë vetëm për kënaqësi, por ju ban mirë edhe për shnetën. Asht e provueme se orgazma sjell disa të mira për ju. Fjala...

Hani nji lugë mjaltë çdo mëngjes dhe zbuloni 1001 arsye pse!

Mjalti asht nji nga ushqimet ma të shnetshme që munden me egzistue dhe asht përdorë për shekuj të tanë si nji ilaç i fuqishëm...

Tri arsyet pse Kosova rrezikon me mbetë pa rrymë

Me 21 Korrik në mbledhjen e fundit të Qeverisë në ikje të drejtueme nga Isa Mustafa miratoi vendimin për shpronësimin e pronave që preken...

Jablanovic kallxon arsyet pse u arrestue mbramë nga Policia

Aleksandar Jablanovic, kryetar i PKS's asht lirue mbramë n'orët e vona. Ai ishte përfshi në nji incident dhe për pasojë edhe ishte arrestue nga Policia...

Këto janë arsyet pse zgjoheni të lodhun në mëngjes

Nji ditë e mirë nuk duket që në mëngjes, por që në momentin që shtrihemi për me fjet. Cilësia e gjumit ndikon në produktivitetin dhe...

5 arsye për me ba seks rregullisht (foto +18)

Ju ndihmon me flejt Marrëdhania seksuale përpara se me flejt ban që me ju nxanë gjumi ma shpejt dhe me u çue ma të freskët. Kjo...

BBC: Këto janë 5 arsye pse fitoi Emmanuel Macron

Nga Becy Branford Emmanuel Macron ka shkaktue nji tërmet politik në politikën franceze. Nji vit ma parë, ai ishte thjesht njani prej ministrave të qeverisë së...

Deputetët e PDK’s: Qe pse kërkojmë rrximin e Qeverisë!

Disa deputetë të PDK's tash e sa kohë janë tue kërkue që vendi me shkue në zgjedhje të parakohshme. Madje, tre prej tyne tashma kanë...
Azem Vllasi

Murat Jashari kallxon arsyen pse e qëlloi Vllasin

Murat Jashari ka pranue në Polici se ka qëllue të Hanën në mëngjes me armë shurdhuese ish-liderin komunist, Azem Vllasi. Burime të Gazetës Express mbrenda...

Këto janë 3 arsyet pse kanceri asht tue u përhapë tej...

Çdo ditë ndigjojmë ndonji rast, qoftë familjar apo i largët që asht diagnostifikue me nji pre smundjeve ma të kqija e të pashnoshme në...