E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: aziz salihu

Salihu: Boksi në Kosovë asht në krizë, kjo asht arsyeja (video)

Ish bokseri i njoftun kosovar, Aziz Salihu, ka tregue ne Ditë Mbas Dite të TV Rrokum se asht tue organizue nji turnir te boksit. Salihu...

Aziz Salihu vjen me nji vendim të madh

Aziz Salihu e ka lanë mbrapa krahëve smundjen dhe ju asht kthye konferencave për shtyp. Legjenda e boksit ka vendosë me organizue nji turne që...

Të rejat e fundit nga Aziz Salihu

Kjo javë ka me qenë e madhe për sportin kosovar. Legjenda e boksit, Aziz Salihu, ka me u lëshue nga spitali i Stambollit mbrenda dy-tri...

Çka i thanë mjekët turq Aziz Salihut?

Aziz Salihu, ish-bokseri i mirënjohun, ndryshe fitues i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Angeles të Shteteve të Bashkueme të Amerikës,...

Foto e rrallë e Aziz Salihut

Aziz Salihut i asht publikue nji foto nga vitet e arta. Aziz Salihu, legjenda e boksit, po vazhdon të shnoshet në nji spital të Stambollit. Në kohën...

Kampionja viziton legjendën

Kampionja e Europës në boks, Donjeta Sadiku ka vizitue bokserin legjendar Aziz Salihu. Ajo para nisjes nga Turqia ka vizitue legjendën e boksit kosovar, në...

Lajm shumë i mirë nga Aziz Salihu

Ka nisë të përmirësohet gjendja e legjendës së boksit kosovar, Aziz Salihu, i cili prej kohësh gjendet në nji spital të Stambollit. Fituesi i medaljes...

Zbardhet sëmundja e Aziz Salihut, familja beson se ai ka me...

Oinioni mbarë shqiptar asht vazhdimisht kurreshtar me ditë për gjendjen e ish-boksierit të mirënjohun Aziz Salihut, sportistit të shekullit dhe fituesit të medaljes së...

Foto: Aziz Salihu në Turqi për shërim

Aziz Salihu asht shtri në spitalin e Stambollit. Legjenda e boksit kosovar, po e kërkon shërimin në Turqi. Salihu ishte shtri në spitalin e Prishtinës për...

Aziz Salihu shkon për shërim jashtë vendit

Aziz Salihu, legjenda e boksit, fituesi i medaljes së bronztë olimpike në vitin 1984 në Los Angeles ka ma tepër se dy muej që...