E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: ballkoni

Ky asht gjermani që u grind me monstrën e Munich’ut

Zbulohet edhe identeti i qytetarit gjerman që ishte grind me sulmuesin e Munich. Bild Zeitung ka publikue foton e gjermanit dhe transkriptën e bisedës mes...