E hënë, 25 Shtator 2017

Tema: barcelona

“AS”: Skandali i penalltive për Barcelonën (foto)

Real Madrid e ka nisë mjaft keq mbaasi ka mbetë 7 pikë larg Barcelonës. E përditshmja madrilene, “AS”, ka zbulue statistikën negative që asht tue...

Zbulohen mbrapaskenat: Sherri i këtij lojtari, dështoi transferimi i Coutinho në...

Sherri i Thomas Muller ka dështue transferimi i Philippe Coutinhos në Barcelonë Barcelona kishte tentue deri në momentet e fundit të afatit kalimtar të verës...

Lajm shumë i keq për Barcelonën (foto)

Gjatë ditës së sotme Barcelona njoftoi se i transferuemi nga Borussia Dortmundi për 145 milionë euro, Ousmane Dembele, ka nji lëndim të randë në...

Reali ja merr prej dore këtë mbrojtës Barcelones (foto/video)

Aymeric Laporte asht drejt refuzimit te ofertes 57 milione funtash te Barcelones, per me ju bashkue Real Madridit, simbas Don Balon, permes Express.co.uk. Mbrojtesi 23...

Rikthehet Champions League, sonte luhet kjo super ndeshje

Champions Leaguse nis sonte sezonion e ri. Qysh ne start, kemi me pase nji perballje shume te forte, shkruen Rrokum.TV Ne 20:45 Barcelona luen kunder Juventusit,...

Presidenti i La Liga vjen me lajmin “bombë” për Barcelonen

Barcelona nuk ka me luejt në La Liga, nëse Catalunia fiton pamvarësinë. Numri nji i La Liga's, Javier Tebas, ka konfirmue se nëse Catalunia fiton...

Barcelona-Coutinho, zbulohet se çka ka me ndodh n’orën 20:00

Philippe Coutinho sonte ka me u ba futbollist i Barcelonës. Simbas mediave spanjolle, ai ka me u zyrtarizue sot te katalunasit. “The Sun” shkruen se Barcelona...

Qysh i rrejti Barcelona tifozët për transferimin e Neymar te PSG...

Jose Maria Minguella ka zbulue të vërtetën e largimit të Neymarit nga Barcelona. Jose Maria Minguella, menaxher i futbollistëve të ndryshëm, ka ba të ditun...

Prezentohet blemja ‘bombë’ e Barcelones, ky asht numri i tij (foto)

Mbi 100 tifozë të Barcelonës kanë pritë para zyreve të ekipit, daljen e përforcimit të ri të ekipit, Ousmane Dembele. Futbollisti 20 vjeç mandej asht...

Barcelona-Coutinho, vjen ky lajm i madh

Barcelona dhe Liverpool kanë arritë marrëveshjen për Philippe Coutinhon, shkrejnë mediat spanjolle. Negociatat e stërzgjatuna mes Barcelonës dhe Liverpoolit për Philippe Coutinhon, thuhet se janë...