E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: Bayern Munchen

Kjo ka me ju befasue: Qe kush po bahet trajner i...

Bayern Munchen e ka gjetë mbasardhësin e Carlo Ancelottit. Simbas “Bild”, Bayerni e ka rikthye trajnerin Jupp Heynckes. Ky i fundit ka me drejtue ekipin në...

Katastrofë për Bayern Munchen (video)

Ribery ka lëndue ligamentet e gjunit dhe pritet me qenë jashtë fushave të lojës për disa muej. Francezi doli i lënduem nga fusha e lojës...

Pregadituni: Sonte na presin dy lojë të nxehta në Champions League...

Edhe sonte Champions League vazhdon me ndeshjet e xhiros se dyte. Pa dyshim, krejt vemendja ka me qene te dueli PSG-Bayern Munchen, transmeton Rrokum.TV Por, ndeshje...

Ribery e tepron, 34 vjeçar dhe hala nervozohet kur zavendësohet (video)

Ylli i Bayern Munchen, Franck Ribery, asht nervozue tejmase me trajnerin e tij, Carlo Ancelott'in, mbasi ky i fundit vendosi me zavendësue në ndeshjen...

Milani i ri shkatërron Bayern Munchen (video)

Patrick Cutrone realizoi dy golla, kurse përforcimet e reja, Franck Kessie e Hakan Çalhanoglu shtuen nga nji tjetër në fitoren e Milanit ndaj Bayern...

Sot luhet nji miqësore luksi, qe kur fillon

Sot luhet nji ndeshje e madhe ne mes te dy gjigantëve, Milan dhe Bayern Munchen. Ndeshja luhet ne Kine ne kuader te turneut miqesor, International...

Zyrtare: Bayern Munchen transferon talentin francez (foto)

Bayern Munchen edhe zyrtarisht ka nënshkrue me mesfushorin francez, Corentin Tolisso. Kampioni i Gjermanisë, Bayern Munchen ka kompletue transferimin e mesfushorit francez të Lyonit, Corentin...

‘Talenti’ Sanches e pranon dështimin

Renato Sanches ka pranue se ai nuk arriti me qenë në nivelin e pritshmënive gjatë sezonit të tij të parë me fanellën e Bayern...

Carlo Ancelotti ja tha veç këto dy fjalë Viktor Kassait mbas...

Trajneri italian i Bayern Munchen, Carlo Ancelotti ka zbulue se çka i tha referit të takimit kundër Real Madridit, Viktor Kassai mbas ndeshjes. Real Madridi siguroi...

4 gabimet e referit në ndeshjen Real Madrid-Bayern Munchen (foto)

Viktor Kassai ka demostrue mbramë nji nga referimet ma të dobta të karrierës së tij. Referi hungarez ka gabue në katër momente kyçe të...