E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: besikatas

Kqyreni qysh rrehen lojtarët e Napolit dhe Besiktasit (video)

Përleshje në fushë ndërmjet futbollistëve në ndeshjen Besiktas-Napoli. Nji gja e tillë ndodhi në ndeshjen U-19, në Champions League. Italianët fituen s mysaifrë me rezultat minimal 1:0,...