E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: Beyonce

Qe foto ma e pëlqyeme n’Instagram për 2017, mos thueni që...

A e dini se cila asht foto ma e pëlqyeme për vitin 2017 në Instagram? Nuk asht e Kim Kardashian apo e ndonji prej personazheve...

Kjo asht artistja ma e pasun në botë (foto)

Beyonce Knowles, ka fitue rreth 105 milionë dollarë nga shitjet rekord dhe nga koncerti i mbajtun me “Formation”. Ajo ka goditë skenën muzikore me albumin...

Këto janë yjet që përdorin lodrat për seks dhe e pranojnë...

Pak dashni për vetveten nuk ju ban dam. Këtë e dinë edhe yjet botnore të show-bizit, të cilët njihen edhe publikisht se përdorin pajisje të...

Duket kaq seksi, kjo asht Beyonce (foto)

Beyonce po e mban veten në formë edhe mbas lindjes së binjakëve. Kangëtarja seksi edhe nji herë ka deshmue se asht e tillë. Në fotot e...

Beyonce dhe Jay-Z blejnë shtëpi multimiliondollarëshe (foto)

Cifti me fame botnore Beyonce dhe Jay-Z blejne shtepi superluksoze 90 milione dollareshe ne Bel-Air, Kaliforni. Simbas burimeve te Los AngelesTimes, shtepia ka rreth 3...

Bineqtë e Beyonce kanë ardhë në jetë?

Kangëtarja e njoftun Beyonce ka lindë bineq, raportojnë mediat amerikane. Ajo njoftoi se asht në pritje të fëmive të saj vetëm në muejin Fror përmes Instagramit...

E tutshme: Beyonce shtatzanë, po kqyreni çka ban (video)

As shtatzania nuk e ndalon Beyoncen me ba nji performancë epike! Artistja asht shfaqë për herë të parë në publik mbas konfirmimit se po pret bineq. Beyonce...

Këta janë fituesit në Grammy 2017

Kangëtarja britanike Adele ka arritë me i marrë të gjitha çmimet kryesore të mbramjes në Grammy 2017, tue përfshi Albumin Ma të Mirë të...

Lajmi i vitit, për 45 minuta, gjysë milion postime

Për 45 minuta, gjysë milion postime në Twitter që nga njoftimi i papritun i Beyonce se ka me sjell në jetë binjakë. Se Beyonce asht shtatzanë...

Beyonce i surprizon fansat me lajmin e madh! (foto)

Kangëtarja e famshme Beyonce Knowles ka njoftue se asht shtatzanë dhe se pret dy binjakë. 35 vjeçarja ka pozue vetëm me jelekë dhe brekë, ndërsa në krye mban...