E martë, 21 Nëntor 2017

Tema: Champions League

Champions League

Champions League sonte me dy super ndeshje (foto)

Sonte ne Champions League zhvillohen takimet e radhes. Pa dyshim, fokusi ka me qene ne ndeshjet Tottenham-Real Madrid dhe Napoli-Manchester City, shkruen Rrokum.TV Ndersa, keto jane...
Champions League

Champions League vjen sonte me nji super ndeshje (foto)

Gara ma prestigjioze e futbollit europian, Champions League, rikthehet sonte me ndeshjet e saj. Pa dyshim, ndeshja kryesore asht ajo ndermjet Romes dhe Chelsea, shkruen...
Champions League

Përballje e nxehtë sonte në Champions League (foto)

Edhe sonte zhvillohen ndeshjet e gares ma prestigjioze ne futbollin europian, Champions League. Pa dyshim, loja ma e nxehte asht ajo ndermjet Chelsea dhe Roma,...

Champions League sonte me dy ndeshje të forta (foto)

Rikthehet sonte Champions League me ndeshje shume interesante. Ne 20:45 Manchester City e pret Napolin ne nji ndeshje qe pritet me qene atraktive, shkruen Rrokum.TV Edhe...

Futsall: Liburni luejti në Champions League me kampionin e Francës, rezultati...

Liburni i Gjakovës e ka fitue 6:4 përballjen ndaj Kampionit të Francës, Garges Djibson. Në kuadër të Champions League në futsall, ekipi kampion i Kosovës...

Pregadituni: Sonte na presin dy lojë të nxehta në Champions League...

Edhe sonte Champions League vazhdon me ndeshjet e xhiros se dyte. Pa dyshim, krejt vemendja ka me qene te dueli PSG-Bayern Munchen, transmeton Rrokum.TV Por, ndeshje...

S’keni me besue! 8 ekipet që Real Madrid nuk i ka...

Borussia Dortmund asht kundërshtari i radhës i Real Madridit në Champions League sonte. Ndeshja luhet në Signal Iduna Park, stadium nga ku nuk ka dalë...

Champions League: Sonte na pret nji ndeshje e zjarrtë (foto)

Sonte luhen ndeshjet e xhiros se dyte te gares ma prestigjioze futbollistike n'Europe, Champions League. Pa dyshim, ndeshja ma interesante pritet me qene ajo ndermjet...

Sot debutimi historik i Prishtinës në Champions League

Sot ka me qenë nji ditë e veçantë për basketbollin kosovar, mbasi Sigal Prishtina ka me ba debutimin historik në Champions League. Kryeqytetasit kanë me...

Champions League: Sonte luhen dy super ndeshje (foto)

Vazhdon edhe sonte liga ma prestigjioze e futbollit europian, Champions League. Ne start te kesaj gare, edhe sonte kemi me pase ndeshje interesante, shkruen Rrokum.TV Veçohen...