E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: dasma

Zbulohet, kjo asht data kur do të këtë dasëm në Familjen...

Princi britanik Harry dhe aktorja amerikane, Meghan Markle, do të martohen të Shtunën, më 19 Maj të vitit të ardhshëm. Ky çift do të martohet...

Dita ma e bukur? Këto nuse nuk përmbahen ditën e dasmës!!!...

Shumica e çikave duen që të duken sa ma të bukura dhe elegante ditën e madhe të dasmës. Por, nuk janë krejt kaq të kujdesshme. Ky...

22 dasma të “çmenduna”. Kini me kesh me lot me këto...

Kur bahet fjalë për dasmën, nji nga gjanat ma të randësishme janë fotografitë. Ato kanë me qenë gjithnji aty me e kujtue nji nga ditët...

Hoti tregon se kush ka me qenë çifti i parë që...

Mbramë asht martue ish këshilltari i Isa Mustafës, tash asambleist në Kuvendin e Prishtinës, Sokol Havolli. Në dasmën e tij kanë marrë pjesë shumë personalitete...

Meta sonte në Prishtinë, takohet me Haradinajn (foto)

Presidenti i Shqipnisë, Ilir Meta sonte po qëndron në Prishtinë, larg synit të mediave. Ai kësaj here nuk ka ardhë për vizitë zyrtare por për...

Në dasma ndodh gjithçka, mos i huqni këto foto

Të gjithë, qoftë nusja, dhandri apo krushqit dëshirojnë që të organizojnë dasmën perfekte ku askush të mos mbetet i mërzitun. Por, jo të gjitha realizohen...

A i keni pa fotot ma të bukura të dasmave 2017!

Çdo moment që dokumentohet gjatë ceremonisë martesore përfaqësonë nji randësi të veçantë. Kemi pa plot foto të ceremonive martesore që kanë mbërthy rrjetin, por fotot të...

Këto janë fotografitë ma të bukura të dasmave. A i keni...

Thojnë se çdo fotografi tregon nji histori dhe kjo asht e vërtetë. Fotografët pa tutë – nji vend i dedikuem me festue fotografinë ma të...

Qe ku vjen Berlusconi, por sytë shkojnë të partnerja e tij...

Ish-kryeministri italian, Silvio Berlusconi ishte në humor të mirë, teksa mbërriti në dasmën e ‘kunatës’. 81-vjeçari shoqnohej nga partnerja e tij prej katër vitesh, Franceska...