E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: dekori

McCain nderohet me ‘Urdhnin e Lirisë’: SHBA, aleat i fortë i...

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi e ka dekorue Senatorin amerikan John McCain me medaljen “Urdhni i Lirisë”. Thaçi tha me këtë rast se McCain u...

Mos e huqni këtë video prej droni ku doket Prishtina e...

Në nji video të xhirueme nga droni i Agon Nimanit, Prishtina tashma ka marrë ngjyrat festive dhe doket vërtetë mahnitëse. Si në çdo kryeqytet tjetër...

Qe qysh u dekorue Prishtina për nder të Joe Biden

Sot mbasdite pritet me mbërrijë në Kosovë, Zavendëspresidenti i SHBA've, Joe Biden, i cili të Merkurën pritet me zhvillue disa takime zyrtare me Presidentin...