E enjte, 18 Janar 2018

Tema: derivateve

video

Qe video e grabitjeve: Kapet ‘tmerri i derivateve’

Policia e Tiranës bani të ditun se ka arrestue nji 21-vjeçar, të quejtun Geraldo Guci, banues në kryeqytet dhe me detyrë punëtor i Gardës...