E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: detare

Angli-Rusi, nis ndeshja por me nëndetëse dhe fregata!

Presidenti rus, Vladimir Putin ka dergue nji nëndetëse sulmi në Kanalin Anglez pak ditë përpara se vendi i tij të përballet me Anglinë në...