E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: dhurimi

bill gates

Keni m’u befasue se miliarda ka dhurue tash Bill Gates!

Themeluesi i Microsoft'it, Bill Gates vazhdon me mbet njeriu ma i pasun në glob, pamvarësisht se ka dhanë 89.9 miliardë dollarë të akcioneve të...

Rama zbulon nji sekret për atletet, ky asht Presidenti qe i...

Kryeministri i Shqipnisë, Edi Rama asht shpesh herë pjesë e diskutimeve publike edhe për veshjen e tij dhe asht kritikue gjithmonë për këtë fakt. Rasti...
policekosovo

Kjo çka ka ba Policia e Kosovës, asht fantastike

Drejtoria e Shërbimeve Shëndetësore e Policisë së Kosovës në bashkëpunim me Qendrën e Kosovës për Transfuzionin e Gjakut prej dje kanë fillue fushatën për dhurimin...

Dhurimi i gjakut, dhurata ma e madhe që mundet me ju...

https://www.youtube.com/watch?v=gHdk3OEznTk

Dita Botnore e Dhurimit të Gjakut, a ka aktivitete sot!

14 Qershori shenon Ditën Botnore të Dhurimit të Gjakut, ku në shumë vende të botës organizohen aktivitete të ndryshme që nga viti 2004. Aktivitetet për...