E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: dobrica cosic

dobrica-cosic

Rrefim shokant: Qysh ka dashte me vra veten ‘baba’ i kombit...

Gazetari ma i njoftun kroat Darko Hudelist, sjell per revisten "Nedeljnik" nji interviste te gjate me shkrimtarin, ish kryetarin e mbetjes se Jugosllavise dhe...