E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: Drake

Barack Obama knon ‘Hotline Bling’ nga Drake (Video)

Kanga Hotline Bling nga Drake asht ba himni personal i të gjithëve, që nga momenti që asht publikue kanga dhe video e saj. Drake dominoi...

Drake then rekordin e vendosun nga Michael Jackson!

Reperi nga Kanada doket se ka ba nji punë të shkëlqyeme me albumin e tij të fundit “Views”. Drake ka arritë të tejkalojë rekordin...

Drake dhe Rihanna i bajnë befasi Nicole Scherzinger për ditëlindje

Nicole Scherzinger festoi ditëlindjen e saj të 38'të, të Mërkurën në Londër. Këtë feste për të e kishin organizue kolegët e saj Rihanna dhe Drake,...
video

Rihanna e Drake nuk ndalen!

Mbas shumë performancave të mahnitshme, Rihanna and Drake e dhuruen edhe nji performancen që ka me u mbajtë mend. Kqyreni performancen e tyne në Miami,...