E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: duka

‘Daily Telegraph’ ban nji huqje të madhe lidhun me Duke’n e...

Mediat britanike raportuen se bashkëshorti i Mbretneshës Elizabeth II, Duka i Edinburgut - Princi Filip dje për herë të fundit u shfaq në rolin...

Vdes Duka i Westminister, qe sa miliardë sterlina i kalojnë djalit!

Miliarderi britanik, Gerald Cavendish Grosvenor, i cili pasuninë e ka kriju me patundshmëni, ka vdek në moshën 64 vjeçare, raporton Reuters lajmin e dhanë...
dukauefa

“Droja” nga Kosova! Duka merr garanci nga Vokrri

Federata Shqiptare e Futbollit ka qenë edhe nji nga misionaret kryesore të pranimit të Federatës së Futbollit të Kosovës nga UEFA dhe FIFA. Por...