E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: Dukesha Camilla

Princi Charles, javën e ardhshme n’Kosovë

Princi Charles dhe Dukesha Camilla javën e ardhshme do të vijnë në Kosovë për nji vizitë zyrtare. Kjo asht hera e parë që personalitete të...