E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: fakte

Këto fakte interesante mbi dashninë nuk i kini dijtë

Kanga e parë për dashninë asht shkrue 4 000 vjet ma parë dhe vjen nga nji zonë midis Tigrit dhe Eufratit. Dy të tretat e...

Reagon keq Isa për Istogun, nxjerr fakte se janë manipulue votat!...

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka reague mbas ndryshimit të rezulatëve sa i përket garës për kreun e Istogut. Numërimi i votave...

Gruda për vijën kufitare me Malin e Zi, si fakt përmend...

Deputeti i PDK's, Fatmir Xhelili, i ka quejt qesharake të gjetunat e Komisionit Shtetnor për Demarkacionin me Malin e Zi. Ai ka thznë se atë...

Çka duhet me ditë për gjoksin e nji femne, lexoni disa...

Pse thuejse të gjithë mashkujt janë të çmendun mbas simbolit të feminitetit? “Në ndërgjegjen e mashkujve, gjoksi, sa ma i bollshëm dhe simetrik me qenë,...

Komisioni i ri se shpejti me fakte të reja për Demarkacionin

Florim Isufi, anëtar i Komisionit të Ri Shtetnor për Shënimin dhe Mirëmbajtjen e Kufinit me Malin e Zi, ka thanë se ky komision asht...

Kjo asht arsyeja pse mashkujt shqetësohen për penisin, lexoni disa fakte...

Gjithmonë e ma shumë mashkujt janë të shqetësuem për madhësinë e penisit. Jo vetëm ata që e kanë penisin e vogël, por edhe ata që...

A shihni shumë porno, lexoni këto fakte, kanë me ju çuditë!...

Ma shumë se 3 mijë dollarë për sekondë paguhen në mbarn botën për me pa filma porno. Industria asht në zgjanim dhe faktet e maposhtme...

Keto fakte për penisin kanë me ju lanë pa koment! (+18)

“Nëse penisët kishin me ba gjysën e asaj që bajnë vaginat, atëherë në Washington kishte me pasë nji memorial katër metra të naltë për...

Këto fakte për seksin tash kanë me ju habitë! (+18)

Krejt  themi se kemi lexue shumë gjana për seksin. Por me shumë gjasë që nuk i dini faktet e maposhtme.   Lexoni ma poshtë:   -Numri më i...

4 fakte interesante mbi seksin dhe mendjen e mashkullit

Mendja e mashkullit kujton “seksin e mirë” – Nji çift neuronesh në trunin e mashkullit asht zbulue se kërkojnë seksin përpara se të kërkojnë ushqimin....