E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: femna

Harrone pikën G, prekeni këtu dhe femna ‘fluturon’ nga kënaqësia (foto...

Pika G asht e fuqishme, mirëpo egzistojnë pjesë të trupit të femnës, të cilat thjesht menxi presin prekjen e mashkullit. Dhe, kur njiherë i përkushtoheni,...

Kjo ka me ju çuditë: Sa herë n’ditë femnat mendojnë për...

Thuhet shpesh se mashkujt mendojnë çdo shtatë sekonda për seksin. Po femnat? Nëse mendoni se jeni të fiksuem me mendime mbas seksit, atëherë lexoni rezultatet e...
Sexy

Në këtë qytet europian, seksi të ban me shtëpi! (foto +18)

Në krejt botën, rritja e çmimit të qirave po favorizon lulëzimin e kërkesave në limitet e lejueme nga ligji. Lajmet e fundit të çuditshme...
Rhian Sugden

Çika që ka me ju ba me andrrue (foto +18)

Asht 30 vjçare, punon shumë në fitnes dhe ka nji trup perfekt. Rhian Sugden ka punue si modele, por asnjiherë nuk asht ngrit në nivelet...
Zgjedhjet

Kjo asht femna ma e votueme si asambleiste në Kosovë (foto)

Komisioni Qendror i zgjedhjeve dje ka publikue rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve komunale të 22 Tetorit. Mbas publikimit të këtyne rezultateve del se në Kosovë femna...

Kjo asht femna ma e votueme në Vushtrri, ia ka kalue...

I la krejt mbrapa. Rrezarta Krasniqi ashtasamblistja femën që ka mbledhë numër rekord të votave në qytetin e Vushtrrisë. Çika, e cila vjen nga radhët e...

Shkelet me kerr nji grue e moshueme në Prishtinë (foto)

Para pak momenteve asht godit me kerr nji femën e moshueme në Prishtinë. Ngjarja ka ndodhë në rrugën 'Luan Haradinaj' përballë 'Pallatit të Rinisë'. Në vendin e...

Femna e kolme e ‘kall’ rrjetin me këtë fotosesion seksi (foto...

Konsiderohet si femna ma seksi e kolme. Pikërisht për këtë Ashley Graham vjen me nji super fotosesion seksi. Ajo gjithnji asht shque për fotot e saj...

Kush asht garuesja seksi që tërhoqi vëmendjen e krejtve në maratonën...

Maratona e djeshme në Tiranë kishte mjaft “material” për të pranishmit mbasi pjesëmarrës ishin rreth 2500 veta. Ndër ato që ka spikatë dhe ka tërheqë...

Po e then rrjetin: Shumë mashkuj po e kqyrin këtë video!!!...

Kjo video asht kthye në hit në rrjetet sociale, mbasi asht klikue shumë nga mashkujt, edhe pse në fakt aty reklamohen jelekë për femna. Video...