E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: fiku

Kisha humbë krejt shpresat, besova se duhesha me jetue me diabet...

Për gati 6 vjet të gjata kam vuejt nga diabeti, kam provue të gjitha llojet e barnave dhe ilaçeve për diabetin dhe kohët e...

Ky asht fiku, që lufton lodhjen e infeksionet

Fiku asht i pasun me proteina, fosfor, kalcium, vitaminë A, B dhe C. Sasia e madhe e sheqerit e ban atë frutin ideal kundër lodhjes. Fiqtë...