E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: foto

Dikur jepte lajmet me gjoksin e zbuluem, sot Eliona ‘shfrenon’ fantazinë...

Ajo u ba e njoftun për publikun mbasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezentonte edicionin informativ në nji televizion. Sot Eliona Pitarka ka heq...

Niseni fundjavën tue kesh, duket se momenti asht gjithçka (foto)

Nji fundjavë e gjatë ka nis për shqiptarët. Atëherë merrni pak kohë dhe shihni këto foto. Ato kanë me ju shkrie tue kesh. Kjo për shkak se...

S’ndalet Bleona, vjen me foto krejt culllak (kujdes pamjet, +18)

Tashma jemi mësue me çmendunitë e Bleona Qerretit dhe shfaqjen e saj cullak. Edhe së fundmi kangëtarja ka tërheq gjithë vëmendjen me postimin në rrjetin...

Keni m’u shkri tue kesh me fotot familjare që s’duheshin ba...

Çdo kush prej nesh asht ba pjesë e nji fotografie familjare, të cilat kanë mujt me u dukë argëtuese në momentin e parë. Derisa vitet...

Nji lexuese seksbombë si Lucy, mos i huqni fotot e saj...

Modelja dhe aktorja e famshme angleze, Lucy Pinder duket se i asht rikthy pasionit për leximin. Së fundi ajo ka pozue me të mbrendshme ,...

Kjo modele e njoftun ju len pa fjalë me këtë gjoks...

Kelly Brook ka nji karrierë goxha të gjatë në modelim dhe si e tillë asht gjithmonë në vëmendjen e publikut. Ajo për kalendarin e vitit...

Niseni javën me këto pamje të cilat kanë me ju shkrie...

Koha nuk duket aq e bukur. Por nëse doni që dita të jetë sa ma e bukur, shtojini asaj pak të keshuna.       Ky koleksion fotosh ju...
Facebook

Kujdes, Facebook lshon këtë paralajmërim (foto)

Facebook kërkon që përdoruesit e tij të ngarkojnë nji foto të qartë të ftyrës së tyne mbasi përndryshe paralajmëron mbylljen e llogarisë. Kjo bahet për...

Pornostarja shqiptare jua uron fundjavën me këtë foto ‘hot’ (kujdes pamjet...

Pornostarja e njoftun shqiptare, Breanne Benson, ka vendos me jua urue fundjavën miqve të saj në rrjetet sociale në nji mënyrë krejt të veçantë. Për...

Qe foto ma e pëlqyeme n’Instagram për 2017, mos thueni që...

A e dini se cila asht foto ma e pëlqyeme për vitin 2017 në Instagram? Nuk asht e Kim Kardashian apo e ndonji prej personazheve...