E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: FSHF

Shqipni-Izrael: Kujdes, mundeni me u arrestue shumë lehtë nëse bani këto...

Në prag të ndeshjes kundër Izraelit, Sekretari i Përgjithshëm i FSHF's Ilir Shulku, thekson së nuk ka me pasë asnji tolerim për tifozët problematikë,...

Shqipni-Maqedoni, nëse ndeshja nuk luhet edhe sot…

15 minutat e mbetuna nga takimi Shqipni-Maqedoni kane me vazhdue ditën e sotme në orën 14:00. Ndërsa, topi ka me u vnue në lojë...

FSHF jep lajmin për tifozët lidhun me ndeshjen Shqipni-Maqedoni

FSHF'ja ka dhanë nji lajm të mrekullueshëm për tifozerinë shqiptare dhe për të gjithë ata që duen t'i ndjekin 15 minutat e ndeshjes Shqipni-Maqedoni,...

Mediat rumune bajnë hajgare: Sonte luejmë me “milionerat” e Shqipnisë

Disa media rumune kanë ironizue me shifrën e vendosun nga FSHF si shpërblim për kombëtaren në rast të kualifikimit për në fazën tjetër të...
dukauefa

Duka për Shaqirin e Xhaken: S’mundeni me i pasë dy zemra!

Kryetari i FSHF's, Armand Duka, mendon se asht e pakuptimtë që futbollistët me pasë njikohësisht ndjenja për dy shtete të ndryshme. Kryetari i Federatës Shqiptare...