E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: gjestet

A janë këto memet që ju bajnë shumë për me keshë!...

Së fundmi memet janë përhap kaq shumë, sa thuhet se janë fenomeni ma i ri dhe ndër ma të randësishmit në media. Nji libër i...
video

Joachim Low i ‘papërmbajtshëm’, qe gjestet e tij të pahijshme!

Trajneri gjerman Joachim Low, përveç suksesit me ekipin kombëtar gjerman, asht përfolë gjatë këtij “Euro 2016” edhe për gjestet e tij të konsiderueme të çuditshme, e...
video

Joachim Low siç nuk e keni pa ndonjiherë!

Trajneri i kombëtares gjermane Joachim Low ashtu si në çdo sfidë, edhe mbramë në ndeshjen me Italinë ka qenë në qendër të vëmendjes, për...
video

E pabesueshme, qe lëvizjet e njajta të De Biasit dhe ndihmësit...

Trajneri i kombëtares së Shqipnisë De Biasi dhe ndihmësi i tij Tramezzani u kapën në disa momente mjaft interesante nga kamerat, gjatë ndeshjes së...