E diel, 21 Janar 2018

Tema: grabitja

Vazhdojnë grabitjet me maska, tash në Fushë Kosovë, ka t’arrestuem!

Policia e Kosovës ka arritë me arrestue nji person, për grabitjen që ka ndodh sot në Fushë Kosovë. Këtë e ka konfirmue zadhanësi i policës,...

Terror me armë dhe maska, portieri i njoftun grabitet si në...

Portieri i ekipit brazilian, Botafogo, Jefferson, ka përjetue momente tmerri mbasi disa persona të armatosun dhe me maska e kanë kërcënue tue ia vendosë...

Parandalohet ‘grabitja e shekullit’ nga nji shqiptar dhe nji italian në...

Mediat gjermane shkruejnë me të madhe lidhun me parandalimin e “plaçkitjes së shekullit” që ka ndodhë të Hanën në Koblenz. Plaçkitja ishte planifikue me u...

Shihni qysh grabitet kazino në Tiranë (video)

Komisariati nr. 3 në kryeqytet arrestoi në kohë rekord grabitësin e kazinos, i cili nën kërcënimin e nji thike arriti të merrte prej andej...

Kështu ndodhi sot grabitja e armatosun në bankë në Fushë Kosovë

Sot rreth orës 10:00, policia ka marrë informatën për nji grabitje të armatosun. Grabitja ka ndodhë në filialin e nji banke, e cila gjendet në...

Nis gjykimi i 9 të akuzuemve për grabitje në TC Kosova...

9 të akuzuemit u deklaruen të pafajshëm rreth akuzës për grabitje në Termocentralin “Kosova B”. Mbas leximit të aktakuzës, 9 të akuzuemit nuk e pranuen fajësinë...

Grabitet prapë familja Kardashian

Rreth 6 muej mbas grabitjes së Kim Kardashian në Paris, nji tjetër anëtare e familjes së famshme ka ra pre e keqbamësve. Kendall Jenner i...

Shqipni: Policia publikon fotot e autorëve të grabitjes në Rinas

Policia e Shtetit në Shqipni ka publikue pamjet e 4 autorëve të arrestuem lidhun me grabitjen e 3.2 milionë dollarëve, të Ejten në Qafë-Kashar. Mbas...

Grabitja spektakulare në Rinas: Arrestohen 4 persona, qe emnat

Drejtoria e Policisë Tiranë, Drejtoria Kundër Krimeve të Randa në Drejtorinë e Policisë së Shtetit në Shqipni në bashkëpunim dhe me prokurorinë e Rrethit...

Kqyreni videon qysh u grabit kjo kazino n’Tiranë!

Lapsi.al ka sigurue videon e grabitjes në nji kazino te Rruga e Dibrës në Tiranë. Autori mundi me marrë paratë! me nji revole lodër, ndërsa...