E martë, 21 Nëntor 2017

Tema: grushta

Shihni qysh rrehen deputetët me grushta dhe karrige (video)

Skena kaotike shpërthyen në parlamentin e Ugandës, derisa deputetët debatuen për heqjen e diskutueshme të kufinit të moshës presidenciale. Gjaknat mes deputetëve u dhezën mbasi...

Kqyreni qysh rrehen lojtarët e Napolit dhe Besiktasit (video)

Përleshje në fushë ndërmjet futbollistëve në ndeshjen Besiktas-Napoli. Nji gja e tillë ndodhi në ndeshjen U-19, në Champions League. Italianët fituen s mysaifrë me rezultat minimal 1:0,...

Video: Askush s’kishte me dasht nji festë të tillë ditëlindje

Baballarë e nana janë përfshi në nji sherr masiv gjatë ditëlindjes së nji fëmiu. Ngjarja ka ndodhë në Floridan Jugore. Në pamje shihen fëmitë që...

Video: Politikanët ukrainas rrahen me grushta në studion televizive

Nji video e publikueme nga mediat ndërkombëtare kallxon momentin kur dy politikanë ukrainas, rrahen me grushte me njani-tjetrin në studion televizive. Ata ishin të ftuem në nji...