E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: helikopteri

Dalin pamjet e operacioneve, kështu po pshtohen njerëzit me helikopter (video)

Situata vazhdon me qenë ende e randueme në disa qytete të Shqipnisë si pasojë e reshjeve të denduna të shiut. Kryeministri Edi Rama ka postue...

Shihni si u pshtue nana me djalin e vogël nga helikopteri...

Helikopterët e Ushtrisë kanë evakuue sot edhe nji nanë me fëmi të cilët rrezikonin jetën nga përmbytjet në Shqipni Komiteti i Koordinimit të Emergjencave njofton...

Gjendet helikopteri rus që u rrxue në Norvegji

Janë gjetë mbetjet e helikopterit rus “Mi-8”, i cili u zhduk pranë arkipelagut Svalbard në Norvegji që prej 26 Tetorit. Mbetjet janë gjetë në nji...

Helikopteri rus me 8 persona në bord rrxohet në Arctic pranë...

Nji helikopter rus asht rrxue në det, në Svalbard të Norvegjisë në Arctic, njoftuen shërbimet norvegjeze të pshtimit. Ende nuk ka informata për fatin e...

Sarandë: Policia ndërpret ndeshjen, helikopteri zbret në fushë dhe…

Derisa po luhej në Sarandë ndeshja e Kategorisë së Dytë mes Butrintit dhe Gramozit të Ersekës, në minutën e 25'të, me urdhën nga Policia...

Modelja pozon e zhveshun, rrezikon jetën në helikopter (foto +18)

Kate Moss e nisi karrierën që në moshë 14-vjeçare dhe sot asht njana prej supermodeleve ma të njoftuna në botë. Edhe pse asht 43-vjeçare, ajo...

Kujdes! Ky helikopter po ban namin në Shqipni… qe pse po...

Drejtori i Policisë së Shtetit në Shqipni, Haki Çako, ka dalë vetë në terren për me pa nga afër vazhdueshmëninë e operacionit antikanabis. Ai u...

Kqyreni qysh piloti e ka kthy helikopterin në shtëpi luksoze (foto)

Nji ish-pilot i forcave ajrore angleze, duket se sa herë kthehet në shtëpi, ndodhet persëri në shërbim. Kjo sepse ai ka kthy nji helikopter në...

Rrxohet helikopteri i ushtrisë turke, 13 të vdekun

Nji helikopter i ushtrisë turke u përplas tragjikisht pranë kufinit turko-irakian, tue lanë të vdekun të 13 pasagjerët në bord, raporton "AFP" Ushtria turke njoftoi...
helikopteri

“Kosova po armatoset” – Mediat serbe shkruejnë për blemjen e helikopterëve...

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sot ka njoftue se asht caktue nji ekip ndërministror i cili ka me ba identifikimin e nevojave shtetnore për blemjen...