E hënë, 25 Shtator 2017

Tema: Instagram

Jeni mërzitë me gjanat që shihni n’Instagram? Qe ku janë 10...

Jeni mërzitë prej gjanave që i shihni n'Instagramin tuej? Nëse po, atëherë ndiqni disa prej llogarive ma të famshme n'Instagram, të cilat kanë me ju...

Probleme globale me Facebook dhe Instagram

Rrjetet sociale Facebook dhe Instagram po përjetojnë probleme në shumicën e funkcioneve të tyne, po raportojnë përdoruesit e internetit nëpër krejt botën në Twitter. Përdoruesit...

Para 3 vjetesh ishte e panjoftun, sot ajo ka 10 milionë...

Shumë prej njerëzve të thjeshtë kanë arritë famë përmes Instagramit, ku Facebook asht kthy në mjet për me kontaktue me familjen dhe miqtë e...

A asht kjo femna ma seksi n’Instagram? Shihni vet fotot e...

Kim Kardashian nuk asht e pranishme në mediat sociale si ma parë Megjithatë, n’Amerikë thojnë se Joselyn Cano ia ka nxnë vendin. Modelja amerikane ka forma...

Çka duheni me ba me fitue pare me Instagram?

Përdoruesit e Instagram që kanë 50 mijë deri në 200 mijë ndjekës, munden me fitue ma shumë se 1 mijë dollarë për çdo foto...

Rrëfehet Armina Mevlani: Qe qysh po baj pare falë Instagram’it (foto)

Armina Mevlani, nji prej blogereve ma të ndjekuna në Shqipni dhe jo vetëm ka vendose me nda me publikun nji sekret. Gjatë nji emisioni...

Doni me ba pare me Instagramin? Mësoni se çka duheni me...

Përdoruesit e Instagram që kanë 50 mijë deri në 200 mijë ndjekës, munden me fitue ma shumë se 1 mijë dollarë për çdo foto...

Qe foto që Kim Kardashin nuk don me pa me sy...

Si krejt njerëzit e tjerë, edhe Kim'i pendohet për diçka. Kim ishte e ftueme në kanalin në YouTube të artistit, Patrick Starrr, dhe aty...

Pa fije dyshimi kjo asht “bomba” e javës (foto/video +18)

Jessica Weaver asht nji modele e njoftun dhe ka gjak prej tri nacionaliteteve, amerikane, daneze dhe gjermane, transmeton Rrokum.TV Format e saj jane bombastike dhe...

Mbasi t’i shihni fotot e saj, kini me ja ba menjiherë...

Rosie Robinson asht nji çikë tmerrësisht seksi e Instagramit. Bukurojsha britanike në asnji moment nuk heziton m’i ‘tranue’ ndjekësit e saj në këtë rrjet social,...