E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: inter

Shihni Top 10 gollat në derbin Milan vs Inter (video)

Sonte ne 20:45 luhet derbi ma i madh lokal ne bote, ne mes te Interit dhe Milanit. Kjo ndeshje gjithmone ka pase emocione te medha,...

11 lojtarët që kanë luejt edhe për Milanin edhe për Interin

Derbi i Milanos din me ofrue emocione të mëdha, gja që e ban derbin ma unik në botën e futbollit. Përgjatë historisë, jo shumë futbollistë...

Pregadituni, sonte vjen derbi i madh botnor (foto/video)

Sonte zhvillohet derbi ma i madh lokal ne bote ne futboll. Dy ekipet nga Milano, luejnë ne oren 20:45, ne nji ndeshje qe ka thye...

Inter apo Arsenal? Shkodran Mustafi e konfirmon të ardhmen

Shkodran Mustafi mbetet në Arsenal. Ai nuk ka me u transferue në Inter, qysh u folë para do ditëve. Se mrojtësi i Arsenalit ka me mbetë...

Shkodran Mustafi befason me ekipin e ri!

Shkodran Mustafi mundet me u ba frik lojtar i Interit. Mbrojtesi shqiptar qe luen per kombetaren e Gjermanise, ka marreveshje ne parim me Interin, por...

Nji lum ndeshjesh interesante luhen sot

Dita e sotme ka ne program shume ndeshje interesante nga kampionate te ndryshme europiane. Prej sot fillojne krejt ligat e Europes, shkruen Rrokum.TV Ne Itali, ne...

E pabesueshme, lojtari i Interit ndihmon Milanin për transferimin e nji...

Mesfushori i Interit, Joao Mario, ka keshillue mesfushorin portugez, Renato Sanches, me u largue prej Bayern Munchen dhe me ju bashkue Milanit. "Fola me Sanches...

Kjo deklaratë e Thohir s’ka me ju pëlqye fansave të Interit

Presidenti i Inter, Erick Thohir, asht kthye të flasë për ekipin zikaltër nga Singapori mbrenda qendrës stërvitore të ekipit. Indoneziani ka folë lidhun me merkaton: “Pse nuk blejmë...

Interi e ban gati goditjen e madhe (foto)

Shumica e mediave ne Itali po flasin per nji tranferim te anesorit te Lazio, Keita Balde ne Inter. Mbrame ka pase raportime nga mediat italiane...

Këta janë 10 ‘tradhtarët’ që luejtën për të tre rivalët: Juventus,...

Leonardo Bonucci asht ‘tradhtari’ i ri i tifozëve të Juventusit. Por, nëse kqyret mbrapa, nuk janë të rralla rastet kur emna të njoftun i kanë provue...