E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: interesante

Për me i kuptue këto foto, duhet me i pa ma...

Këto foto qesharake meritojnë me i pa ma s'paku dy herë. Ndonjiherë mendja jonë krijon iluzione për këto foto. Kjo vjen për shkak të pozicioneve të...

A keni mendje të ndytë, krejt mvaret si i shihni këto...

A keni nji mendje të ndytë? Mvaret se çka shihni në këto foto. Nëse shihni diçka jonormale, ndoshta keni nevojë me pa foton më ma kujdes. Atje...

Niseni javën me këto pamje të cilat kanë me ju shkrie...

Koha nuk duket aq e bukur. Por nëse doni që dita të jetë sa ma e bukur, shtojini asaj pak të keshuna.       Ky koleksion fotosh ju...

Kur të ‘godet’ fati i keq… keni me mbajtë barkun me...

Të keshim apo të kajmë me këto foto…? Nëse ju duket sikur në jetën tuej nuk keni fat, mendoni se dikush, diku ka nji ditë...

Niseni javën me këto foto befasuese, keshni dhe habituni me to...

Nëse fundjava jau ka ba të vështirë me nis me dëshirë këtë javë, atëherë shihni këto foto. Ju sigurojmë që keni me mbetë të befasuem. Fotot...

Këto foto fejesash mos gaboni me i huq, kanë me ju...

Fotot e fejesës janë të randësishme për nji çift. Të shumtë janë ata që përzgjedhin fotografin dhe vendin e duhun për me realizue fotot. Por këto...

Shkrihuni tue kesh, mos i huqni këto foto interesante!

Nëse dita ka qenë e lodhshme, atëherë këto foto kanë me ju ba të paktën të buzëqeshni. Ato tregojnë se sa randësi ka këndi dhe momenti...

Këto shpikje të njerëzve kanë me ju shkrie, niseni fundjavën tue...

Thonë se njeriu ma i pasun në botë, Bill Gates asht shpreh se punët e vështira kërkon t’ju lenë në dorë dembelëve, mbasi ata...

Këto pamje janë epike, kapin çastet ma të pabesueshmet (foto-galeri)

Puna e fotografit profesionalist asht ma e vështira mbasi foto nuk duhet me përcjellë imazh, por ndjenjë. E megjithatë në foto-galerinë të cilën po e sjellim...

Keshni me lot: Keni me mbajtë barkun me këto foto (+18)

Tash mundeni me lanë pak mënjanë politikën dhe me mbajt barkun tue kesh. Këto foto kanë me ju zbukurue ditën. Kur t’i shihni, keni me mendue...