E martë, 21 Nëntor 2017

Tema: Interi

Ky asht vendimi i Interit për trajnerin De Boer

Në prag të ndeshjes të Mërkurën (nesër) kundër Torinos, trajneri Frank De Boer u shfaq i qetë përpara mediave në konferencën e zakonshme për shtyp. Ndaj...

Interi ban goditjen e madhe që mban çmimin 45 milionë euro

Goditja e madhe e Interit në merkaton e kësaj vere mban emnin e Joao Marios. Mesfushori portugez, i cili ishte nji nga zbulimet e Euro...

Icardi qartëson situatën e tij

Sulmuesi argjentinas i Interit ka zgjedhë me qëndrue me zikaltrit. “Unë jam këtu dhe ndihem mirë. E them gjithmonë. Deri në 2019'ën kam nji kontratë...
ROBERTO-MANCINI

Mancini kallxon çka kqyrë ma shumë në televizion!

Trajneri i Interit, Roberto Mancini, në nji konferencë shtypi ditën e Mërkure, la nji nga frazat ma të bukura të kësaj vere kur u...

Zyrtare, Interi bahet me pronar të ri

Tashma asht zyrtare, kompania kineze “Suning Commerce Group” ka firmos marrëveshjen që i jep 68.55 për qind të aksioneve të klubit t'Interit. Ka përfundue konferenca...

Interi don me i ba dam Milanit. Qe arsyeja!

Milan ende nuk e ka të sigurtë vendin në Europë, mbasi për me shkue atje duhet me blindue pozitën e gjashtë, të cilën deri...