E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: java

Javë vendimtare në Gjermani, Merkel ju rikthehet ‘armiqve të vjetër’

Kancelarja gjermane Angela Merkel dhe ish-partnerët e saj të qendrës së majtë po pregaditen për bisedime vendimtare në nji përpjekje për me i dhanë...

Haradinaj siguron veteranët: Javën tjetër i merrni pagat

Kryeministri i Kosovës, njiherësh kryetar i Aleancës për Ardhmëninë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka mbajt nji tubim me veteranët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës...

Fundjava mbaroi, por niseni javën tue kesh me këto foto!

Fundjava mbaroi dhe nji tjetër javë ka nis. Por ndërsa ende nuk e keni marrë veten nga pushimi, këto foto ka me ju ndihmue me...

Mirë se vini në ‘Javën e Universitetit’: Seks në publik, kokainë...

Seks në publik, kokainë e thithun hapun nga organet gjenitale mashkullore. Nji student që vrapon me nji flakahedhës. Mirë se vini në javën e parë...

Vendimtare për krijimin e institucioneve, java e ardhshme

Java e ardhshme pritet me qenë vendimtare në Kosovë, ku koalicioni PAN ka me ba përpjekjen e re për të shtatën herë për me...

PAN’i edhe nji javë tjetër në kërkim të votave në Kuvend

Me gjithë paralajmërimet, subjekti fitues i zgjedhjeve parlamentare të 11 Qershorit, koalicioni PAN, ku ban pjesë Partia Demokratike e Kosovës, Aleanca për Ardhmëninë e...
moti

Moti sot dhe parashikimi për krejt javën (Foto)

Meteorologët për sot, parashohin mot me vranësina të pjesshme dhe me temperatura që do të lëvizin në mes 13 e 26 gradë celsius. Nga e...

Parashikimi i motit, dita ma e nxetë vjen këtë javë (foto)

Ditëve të para të Gushtit, mbi rajonin tonë kanë m'u shtri fusha stabile të presionit të naltë, ndërsa nga Afrika Veriore vapa afrikane ka...

Kjo asht “Java e PAN’it”

Koalicioni PDK-AAK-Nisma (PAN) ka me deshmue përfundimisht nëse i ka apo jo votat ditën kur ka m'u mbajt seanca konstituive më 3 Gusht. Këtë t'Ejte...

Edhe këtë javë pa institucione të reja

Seanca konstituive e Kuvendit të Kosovës pritet m'u mbajt më 27 apo 28 Korrik. Këtë e kanë ba të ditun zyrtarë të PAN'it, të cilët...