E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: jeleket

foto +18

Kjo modele asht në ‘hall’, jeleket s’po ja nxajnë gjoksin (foto...

Ndoshta mund të mos keni ndigjue për Francesca Larrain, por mbasi keni me i shikue fotot e saj, padyshim se keni me ndjekë në...

Kimi vjen si ushtarake, por ka harrue diçka! (foto +18)

Kim Kardashian si zakonisht përkujdeset për me tërheq vëmendjen. Ajo asht shfaq në New York me nji veshje tejet kontraverse. Ajo ka zgjedh nji bluzë të...

Vera po ‘tranon’ yjet, tash vijnë krejt pa jelekë (foto +18)

Vera asht për t’u shijue! Temperaturat e nalta ofrojnë shumë mundësi për me ra në sy. Sidomos yjet kanë nis me ekspozue gjithmonë e ma shumë. Bje...

A e dini çka ka harrue Kim, shihne vetë! (foto +18)

Ajo asht cilësue si femna ma seksi në botë. Kim Kardashian vazhdon me befasue me daljet e saj publike. Këtë herë ajo doli pa jelekë në...

Shokon Tuna, shtatzanë, po kqyreni qysh pozon (foto +16)

Pak kohë ka mbetë derisa kangëtarja e njoftun Tuna ta përjeton ndjenjën ma të bukur, atë të nanës. Në fillim Tuna e mshefte barkun e saj,...

Ups..veshja e ‘tradhton’ Jennifer Lopez’in (foto +16)

Asht nji nga personazhet ma të diskutueme në mediat e showbizit. Madje, lidhja e saj e fundit me Drake asht ba sensacion në rrjetet sociale. Ky nuk asht shqetësimi i...

Bebe Rexha ma seksi se kurrë ma parë, por për pak...

Kangëtarja Bebe Rexha ka mahnitë gjithë të pranishmit në gala mbramjen ‘American Music Awards’. Ajo kishte veshë nji fustan që ngjante me likurën e tigrit...

Doganierët, keni me u befasue me çka po blindohen! (dokument)

Doganierët e Kosovës do ta kenë sigurinë si të Policisë së Kosovës, mbasi kanë me u pajisë me jelek anti plumb dhe me shufra...

Femna ma seksi n’Instagram, nuk perdor hiq jelek! (+18)

Ajo asht ndoshta femna ma seksi në Instagram. Bahet fjalë për modelen Jojo Babie. Ajo ka 5.2 milionë ndjekës në IG dhe mundet me kuptue përse. Praktikisht,...
video

A e dini pse kjo video po shikohet shumë, qe prej...

Kjo video asht kthy në hit në rrjetet sociale, mbasi asht klikue shumë nga mashkujt, edhe pse në fakt aty reklamohen jelekë për femna. Video...