E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: kamioni

bechtel enka

Kamioni i Bechtel-Enka’s jau merr jetën dy të rijve në Prizren...

Në orët e hershme të mëngjesit të sotëm në magjistralen Prizren-Gjakovë, saktësisht në katundin Krushë e Vogël dy të ri kanë humbë jetën në...

Kamioni përplas për vdekje shqiptarin në Londër

Nji 30-vjeçar shqiptar humbi jetën mbasi u përplas nga nji kamion, teksa po shkonte në punë, me biçikletë. Ardian Zagani u përplas nga nji kamion...

Ndodh edhe kjo, rrxohet kamioni, humbin jetën 77 persona

Ma s'paku 77 persona kanë humb jetën në nji aksident që ka ndodh në Republikën e Afrikës Qendrore. Viktimat kanë humb jetën, deri sa ndodheshin...

Kapet 1 ton drogë në nji kamion në portin e Durrësit

Kapet 1 ton drogë në Portin e Durrësit. Droga asht kap në mesnatë. Simbas informacioneve paraprake, mësohet se asht ndalue nji kamion në portin e...

Momenti i tmerrshëm, kur kamioni kalon mbi trupat e njerëzve në...

Kamioni i cili dje rreth orës 15:00 ka godit njerëzit në rrugën e kambësorëve përball nji supermarketi në Stokholm, la pesë persona të vdekun...

Kur Ushtria e Shqipnisë e përdorte këtë “bishë” për tërhekje…(foto)

Ushtria e Shqipnisë e kohës së komunizmit u pajis me superkamionin tërheqës “Berliet GBC8 MT 6x6” nga fundi i viteve 60 dhe ishte ndër...
video

SHBA: Kamioni përplaset në turmën e njerëzve, 28 të lënduem (video)

Nji kamion asht përplasë në nji turmë të njerëzve ku po mbahej nji karnaval i quejtun “Mardi Gras”, në qendër të New Orleans, në SHBA. Në...

Dramë në Spanjë, dyshime për sulm terrorist (video)

Policia spanjolle ka arritë me të shtëna me ndalë nji vozitës të nji kamioni, i cili ishte nisë në drejtim të qendrës së Barcelonës. Kamioni...

Momenti kur kamioni i shtyp njerëzit në Jerusalem (video)

Asht publikue nji video e momentit kur kamioni e shtyp grupin e njerëzve në Jerusalem.. Nga ky sulm mbetën të vdekun katër persona, ndërsa 15...

Sulm terrorist me kamion në Jerusalem, 4 të vdekun

Nji kamion e ka goditë turmën e njerëzve në nji pjesë të qytetit të vjetër të Jerusalemit. Katër persona kanë mbetë të vdekun dhe ma...