E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: Katundi

Katundi zvicran që paguen 60,000 euro për banorët që dëshirojnë me...

Nëse keni dëshirue najherë me jetue në nji vend të qetë dhe piktoresk në male, tashma ka ardhë momenti. Katundi zvicran i Albinen, pranë Leukerbadit...

Katundi që dimnit arrin temperaturat -71 gradë, ndërsa verës mbi 30!!!...

Shumë prej neve ankohen për ditë të ftofta gjatë muejve të dimnit, por çka kishin me thanë banorët e katundit Oymyakon për nivelin e...

Ky asht katundi ma i pasun në planet, qe ku ndodhet!...

Katundi Huaxi ndodhet në provincën Jiangsu të Kinës Lindore dhe njihet si ma i pasuni në botë. Në këtë katund, secili prej banorëve ka nji...

Kallet katundi Herticë i Podujevës, shkak rryma elektrike (foto)

Nji katund asht kallë si pasojë e rrymës elektrike në Podujevë. Lexuesit kanë ba me dije për Indeksonline se asht saktësisht ai i Herticës së...

Katundi ku çikat kthehen në djem, mbasi ju del penisi! (foto)

Çikat në nji katund të thellë të Caraibeve kthehen në djem kur nis puberteti. Kjo, për shkak të nji çrregullimi të rrallë gjenetik. Nji në 90 fëmi...

Në katundin ku çikat kthehen në djem, mbasi ju del penisi!...

Çikat në nji katund të thellë të Caraibeve kthehen në djem kur nis puberteti. Kjo, për shkak të nji çrregullimi të rrallë gjenetik. Nji në 90 fëmi...

Ky asht katundi ma i pasun në planet, qe ku ndodhet!...

Katundi Huaxi ndodhet në provincën Jiangsu të Kinës Lindore dhe njihet si ma i pasuni në botë. Në këtë katund, secili prej banorëve ka nji pasuni...

Çikat nga katundi që ja kalojnë edhe modeleve të Victoria’s Secret...

Këto femna katundi nga Kina munden me i mposhtë edhe modelet e Victoria’s Secret. Çfarë mendoni kur dikush ju thotë me e imagjinue nji ‘çikë...

“The Guardian” e rendit te fotot ma të bukura katundin shqiptar

"The Guardian" e ka publikue nji fotografi ajrore të nji katundi të izoluem, Ternovë, tue e renditë si nji nga fotot ma të bukura...
video

Katundi i i andrrave, ku çdo gja asht falas. “Qysh me...

Ka njerëz të cilët janë grumbullue në nji katund, për me jetue pa shpenzue asnji cent. “Banu ndryshimi që dëshiron me pa”, asht pankarta që...