E shtunë, 21 Tetor 2017

Tema: kerret

Kur ushtria e Shqipnisë komuniste parakalonte mbi kerre amerikane (foto)

Mundet me u dukë diqysh absurde dhe e pabesueshme, por ushtria e Shqipnisë i ka nisë paradat e para jo mbi mjete sovjetike dhe...

Oborri i Qeverisë mbushet me kerre të diplomatëve të huej

Diplomatë të huej janë tue qëndrue në Qeverinë e Kosovës. Në oborrin e ndërtesës së Qeverisë janë pa kerre të shumta me targa të hueja,...

Keshni dhe habituni… me mjetet e modifikueme që të lajnë pa...

Imagjinata njerëzore shkon shumë larg dhe shpesh realizon gjana që duken të pamunduna, por ndonjiherë edhe tepër qesharake… E tillë asht edhe marrëdhania e njeriut...

Kur e merr lejen me “të njofshëm”, këto parkime të kerreve...

Parkimi asht nji nga pikat bazë që nji shofer i ardhshëm duhet me dijtë para se me marrë lejën, mbasi nëse nuk din me...

‘Brabus G65’- Kjo ‘bishë’, e preferuemja e ‘të fortëve’ n’Shqipni (foto)

Ky supermjet, prodhim i “Mercedes'it” i cili preferohet nga të gjithë pasanikët nëpër botë, asht pa dyshim edhe nji kerr i preferuem nga “të...

Mayweather reklamon kerret në vlerë 3.5 milionë euro (foto)

Bugatti, Lambourghini, Rolls Royce e Ferrari, janë disa prej kerreve luksoze në pronësi të Floyd Mayweather. Floyd Mayweather ka reklamue kerret e tij luksoze me...

Keni me kesh me lot: A kishit me ble nji kerr...

Asgja nuk të ban ma tepër me dhimbje kreje se faturat e nalta të mekanikëve për me ndreqë kerrin, por disa drejtues ‘të mençun’...

Kerret e bardha luksoze e marrin ‘mësimin’ në Tiranë (foto)

Para pak ditësh, nji deputet socialist i Shqipnisë u ankue se nuk kanë ku me lanë kerret, mbasi po i mbysin me denime. Në Tiranë...

Shihni këto video, kjo asht jeta me pare e kerre luksoze...

Asht përhap në masë moda e reklamimit të pasunisë tek të rijtë shqiptarë, të cilët kanë në posedim nji kerr luksoz apo tufa me...

Kështu u shenue në Prishtinë ‘Dita Botnore pa Kerre’ (video)

Në Prishtinë asht shenue Dita Botnore pa Kerre. Ministria e Mjedisit dhe organizata jo qeveritare “Let’s Do It Kosova” organizuen disa aktivitete në kuadër të...