E hënë, 25 Shtator 2017

Tema: kerri

ilirdeda

S’keni me besue se çfarë kerri vozitë deputeti Ilir Deda (foto)

Zyrtarë të institucioneve jemi mësue m’i pa me kerre luksoze që qysh në shikim të parë duken që janë shumë të shtrejta. Por, jo të...

Kjo ka me ju çuditë, shihne kerrin qysh bahet xhakuzi e...

Colin Furze asht nji nga inovatorët ma të njohun, i cili arrinë me krijue mjaft krijime të panatyrshme dhe shpesh të panevojshme, me të...

E përdorni telefonin n’kerr? Ky asht programi i ri për shoferat

Shkencëtarët e Universitetit të Waterloo's kanë krijue nji algoritëm kompjuterik që tregon se kur shoferët janë tue shkrue nëpër telefona gjatë drejtimit të kerrit. Shoferat...

Këtë s’e keni pa asnjiherë, shihni çka i ban kerrit (foto/video)

Kevin Nick nga Britania e Madhe, ka ndërtue nji shtëpi që i përshtatet kerrit “Volkswagen Passat”. https://youtu.be/yAgdOa0D3Z8

Kerri futet nbrenda n’shtëpi, 4 të plagosun. Qe ku ka ndodhë...

Nji aksident aspak i zakonshëm ka ndodhë në Rawcliffe të Britanisë së Madhe, ku nji kerr ka dalë nga udha dhe ka përfundue mbrenda...

Kerri i Vucic përfshihet në aksident, arrestohen 3 persona

Kerri i presidentit serb, Aleksandar Vucic, asht përfshi në nji aksident rrugor. Nji automjet me 3 persona në bord ka goditë pikërisht kerrin, me...

Deputeti çeçen vrahet me pushkë automatike derisa po shkonte me kerr...

Kamerat e sigurisë të instalueme mbrenda kerrit, kanë xhirue momentin kur deputeti i Çeçenisë qëllohet për vdekje derisa po shkonte me kerr n'punë. Magomed Askhabov...

Për 40 vjet i msheft në pluhun, por qe sa shitet...

Old-timer në gjendje origjinale, “Ferrari 365 GTB/4”, ka pa dritën mbas ma shumë se 40 vjetësh sa kishte ndejt i braktisun në nji garazh. Sot...

Pasunia “rrush” e Bekim Jasharit, 50 mijë veç kerre (foto)

Djali i heroit, Hamëz Jashari, Bekimi ka vendos me hy në politikë tue synue kreun e komunës së Skënderajt. Kjo ka ba që Partia Demokratike...

Kerri shkel turmën e njerëzve në Barcelonë, dyshohet për shumë viktima...

Nji ngjarje e randë ka ndodh para pak minutash në qytetin e Barcelonës, në rajonin e Katalunisë në Spanjë. Siç raportojnë mediat ndërkombëtare, nji kombi...