E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: kim

Tmerrohen udhëtarët, panë me sy raketën balistike të Kim’it nga aeroplani...

Ekuipazhi dhe udhëtarët e aeroplanit 'Cathay Pacific' kanë lajmërue se mbi Japoni, derisa fluturonin në lartësi prej 10.000 metrave, e kanë pa raketën balistike. Ishte...

S’ndalet Kim, vjen provokuese me këtë foto (+18)

Kim ka realizue nji foto-sesion kohëve të fundit, që për qëllim ka pas promovimin e parfumit të saj KKW. Kim ka promovue fotot e saj...
foto +18

Kjo asht rivalja ‘XXL’ e Kim, format e saj bombastike dhe...

Ajo thotë se asht fanse e Kim Kardashian, por vetë Kim mundet me pa ma shumë si rivale. Tanya Love në Instagram numëron shumë herë...

Keni m’u çuditë qysh e quejnë mediat koreanoveriore Trump’in!

Shtetet e Bashkueme të Amerikes duhet me largue nga pushteti Presidentin e vet Donald Trump’in, porositë media shtetnore e Koresë Veriore mbas “fjalëve të...
Anastasiya Kvitko

Harrone Kim’in, kjo bukuroshe ka me ju ‘tronditë’ me format seksi...

Bukuroshja ruse, Anastasia Kvitko ka realizue nji fotosesion të ri. Rivalja e Kim Kardashian asht mundue me shfaqë fizikun e saj seksi. Me këtë trup kaq...

Kim vjen edhe nji herë 100 % cullak! (foto +18)

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton me i ekspozue. Këtë herë ylli i televizioneve ka pozue topless për revistën prestigjoze...

Trump prapë paralajmëron Kim’in

Presidenti, Donald Trump, paralajmëroi Korenë e Veriut të Martën se çdo opcion ushtarak i SHBA've kishte me qenë “shkatërrues” për Phenianin, por tha se...

Kim vjen me pamje seksi për ‘T Magazine’ (foto)

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka realizue nji fotosesion për “T Magazine”, Singapore. 36- vjeçarja padyshim duket joshëse dhe seksi. Kardashian e cila asht nanë e dy...

E zbulon Kim: Ky asht synimi i Koresë Veriore!

Lideri koreano-verior, Kim Jong-un, i cituem nga agjencia zyrtare koreano-veriore e lajmeve, KCNA, konfirmoi sot se ishte pranë posedimit të nji arme bërthamore dhe...

Trump i ashpër me Jong-un : Tash e mbas s’ka kthim!

Presidenti Amerikan Donald Trump ka deklarue sot se të gjitha opcionet për përgjigje ndaj Koresë Veriore janë në tavolinë, mbasi Pheniani ka shkrep raketën...