E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: live

S’e dinte që asht live, kqyreni veprimin e gazetares (video)

Nji gazetare asht ba objekt i thashethemeve dhe komenteve në rrjetet sociale, mbas nji gabimi që bani në transmetim live. Mbasi e prezentoi kronikën e...
Mladic

LIVE: Vendimi për Mladic’in (video)

https://www.youtube.com/watch?v=jKBeOAUxc7s
Zgjedhjet Lokale

Këto janë të gjitha rezultatet e ballotazhit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka ba publikimin e rezultateve të zgjedhjeve të raundit të dytë për kryetar komunash. Ma poshtë, mundeni me i pa të...

Tërmet gjatë intervistës “live” në studio (video)

https://youtu.be/MI4c2ijXJ2Q

Shihni këtë moment kur gazetari gjatë trasmetimit live, detyrohet m’u largue...

Tërmeti i fuqishëm prej 7.3 ballë magnitudë i cili goditi kufinin verior mes Iranit dhe Irakut ju ka marrë jetën mbi 300 persona. Momenti i...

Gazetarja çon fustanin ‘live’: Më duket se kam…(video +16)

Nji prezentuese televizive në Rumani ka ba nji gjest të pazakontë në transmetim direkt. Ajo shokoi audiencën tue çue fustanin mbasi simbas saj dyshonte se...

Milot Hasangjekaj dhe Ergen Berisha ne ‘Rrokum Night me Makollin’ (video)

Sonte Alban Makolli me emisionin 'Rrokum Night' ka vazhdue me avazin e tij prej showman'i. Mysafir i pare i Albanit ishte reperi Milot Hasangjekaj. "Tregu asht...

Luta si Ramushi, shihni kend e puth ‘live’ në emision (video)

  Lutfi Haziri, kandidati i LDK's për Gjilanin në ballotazhin e 19 Nandorit, e ka puth live ne emision gruen e tij. Mbasi që Haziri festonte...