E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: lojtaret

Mjekja seksi urdhnon lojtarët, jo me ba seks 3 ditë para...

Skuadra e Spartak Mosca ka nji mjeke mjaft simpatike në stafin e saj. Ajo asht bukuroshja Victoria Gameeva që ndjek futbollistët e skuadrës rusë gjatë...

11 lojtarët që kanë luejt edhe për Milanin edhe për Interin

Derbi i Milanos din me ofrue emocione të mëdha, gja që e ban derbin ma unik në botën e futbollit. Përgjatë historisë, jo shumë futbollistë...

Lojtaret e guximshme, kjo asht arsyeja pse ato deshen krejt cullak!...

Mundet me qenë ftoft, por për këto ragbi-lojtare nuk përban problem hiq dhe ato kanë dalë cullak me realizue nji kalendar në mënyrë të...

Lojtarët që janë të lirë prej Korrikut, kqyreni çfarë super formacioni...

Gazeta e njoftun spanjolle “AS” ka publikue formacionin ma të mirë me lojtarët që kanë me qenë të lirë në fund të këtij mueji...

Lista e 50 lojtarëve të përfolun për transferime në këtë verë

Kjo vere pritet me qene e nxehte edhe ne tregun e transferimeve te lojtareve ne futboll. Calciomercato ka zbulue 50 emna te lojtareve qe perfolen...
video

Ky veprim i lojtarëve të Arabisë Saudite i ka nervozue keq...

Kombëtarja e futbollit e Arabisë Saudite refuzoi që me mbajtë nji minutë heshtje për viktimat e sulmeve terroriste në Londër. Kjo ndodhi gjatë nji ndeshje për...

Kjo ju befason, ku po e gjejnë inspirimin lojtarët e Hannover...

Hannover po tenton me u rikthye në Bundeligën gjermane, ku kaloi dy dekadat e fundit. Për m’i motivue futbollistët, ekipi gjerman e ka zgjedhë edhe...

Epoka e artë e Berlusconit, shpenzoi 865 milionë euro për këta...

Mbas 31 vitesh, Silvio Berlusconi nga sot nuk ka me qenë ma president i ekipit të Milanit, mbasi e ka shitë zyrtarisht ekipin kuqezi. Gjatë...

Zbulohet marrëveshja e msheft mes Kosovës dhe Shqipnisë për futbollistët

Federata Shqiptare e Futbollit dhe ajo e Kosovës e kanë nji akord për sa u përket lojtarëve me origjinë kosovare. Duket se të dy palët...

Rast i rrallë: Kqyreni çka ju ndodh këtyne dy lojtarëve (video)

Faqja e futbollit, "Dream Team" e ka publikue nji video shumë interesante, ku dy futbollistë "lidhen" me njani-tjetrin.