E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: masturbimi

A asht kjo lojna ma e mirë mashkullore për masturbim? (foto/video...

http://video.metro.co.uk/video/met/2017/10/30/6041275108329373213/640x360_MP4_6041275108329373213.mp4

Zbulimi shokant i nji libri: Hitleri masturboi tue e pa këtë...

Nji libër i ri i publikuem në Gjermani tregon se diktatori, Adolf Hitler, ishte nji vrasës serial me probleme seksuale. Në librin e psikologut, Volker...

Masturbimi – Studimi i ‘The Independent’ që po lexohet me të...

Prestigjozja “The Independent” i ka kushtue nji artikull mjekësor masturbimit, që ka tërheqe nji vëmendje të jashtëzakonshme dhe asht shpërnda me të madhe në rrjetet...

Rrëfimi interesant: “Qe sa kile i heka prej masturbimit…” (foto)

Kjo femën shumë e bukur peshonte 90 kilogramë, ndërkohë që tash ajo asht 54 kilogramë (pesha ideale). Besoni apo jo, dieta e saj asht...

Rrëfimi interesant: “Dieta ime asht masturbimi, qe sa kile i heka...

Kjo femën shumë e bukur peshonte 90 kilogramë, ndërkohë që tash ajo asht 54 kilogramë (pesha ideale). Besoni apo jo, dieta e saj asht...
seksi femer

Çika, qe 8 arsye pse duheni me masturbue fort çdo ditë…

Për shumë femna masturbimi asht nji tabu që edhe kur hapet si temë i bane me u sikletue. Por, ndoshta ka ardhë koha të...

Për femnat tash masturbim edhe pa duer… por me dron (video...

Kjo asht nji formë e re dhe tepër bashkëkohore e masturbimit, e cila me siguri ka me ju pëlqye (femnave). A ju ka ndodhë ndonjiherë me dashtë...

Çka i ndihmon shnetes tuej – masturbimi

Gazeta britanike The Independent i ka kushtu artikull mjekësor masturbimit, që ka tërheq vemendje të jashtëzakonshme dhe asht shpërnda mbi 31 mijë herë në...