E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: mbledhja

LIVE: Mbledhja e dy Qeverive në Pogradec, qytetarët dalin në protesta...

Mbahet sot në qytetin e Pogradecit mbledhja mes dy Qeverive, asaj shqiptare dhe të Maqedonisë. Por pak minuta para se Edi Rama dhe Zoran Zaev...

Mbledhet Qeveria e Kosovës

Qeveria e Kosovës ka me mbajtë sot mbledhjen e saj të radhës. Mbledhja e Qeverisë Haradinaj ka me nis në orën 8 dhe mbahet në...
Vetëvendosje

Mbledhja e Këshillit të Përgjithshëm – VV nis me këtë procedurë...

Deputetët e Vetëvendosjes kanë nisë sot të mbledhin nënshkrimet e anëtarëve për mbajtjen e mbledhjes së Këshillit të Përgjithshëm të partisë. Deputetët Liburn Aliu dhe...

E konfirmon Ymeri: Sejdiu e Molliqaj ofruen dorëheqjen në mbledhjen e...

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri ka ba të ditun se në mbledhjen e Kryesisë së kësaj partie që u mbajtë të Hanën në...

Konjufca e l’shon mbledhjen e Kryesisë, kjo asht arsyeja (video)

Anëtari i Kryesisë së Kuvendit të Kosovës nga Lëvizja Vetëvendosje, Glauk Konjufca, e ka l'shue mbledhjen e Kryesisë së Kuvendit sepse, simbas tij, aty...

Mbas 6 orë mbledhje flet Ymeri për zhvillimet e fundit në...

Kryetari i VV's, Visar Ymeri ka mbajt nji prononcim të shkurtë para gazetarëve ku ka folë për temat e diskutueme në mbledhjen që ka...

Keni m’u çuditë se çka kanë ba Shpendi e Dardani në...

Përderisa asht tue vazhdue mbledhja e Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje në të cilën po diskutohet rreth zhvillimeve të fundit në këtë parti, në selinë...

LIVE: Mbledhet kryesia e Vetëvendosjes (video)

Lëvizja Vetëvendosje asht tue mbajt mbledhjen e Kryesisë. Temë e diskutimit pritet me qenë përplasja e ditëve të fundit në mes zyrtarëve të kësaj partie,...

Përplasjet në VV, qe n’sa ora mbledhet kryesia

Lëvizja Vetëvendosje ka me mbajtë sot mbledhje të përgjithshme në selinë e saj në Prishtinë. Siç mëson Indeksonline përmes burimeve mbrenda kësaj Lëvizje, mbledhja mbahet...

Mbledhet Vetëvendosje

Sekretari Organizativ i Vetëvendosjes, Ismajl Kurteshi, ka thanë për “Gazeta Blic” se kryesia e VV’s ka me u mbedhë sot “Të Hanën kemi me mbajtë...