E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: melania

Pamje mahnitëse nga Shtëpia e Bardhë, kështu e zbukuroi Melania (video)

Bashkëshortja e Presidentit amerikan, Donald Trump ka postue nji video që shfaq pamjen e mrekullueshme që Shtëpia  e Bardhë ka marrë për festat e...

Këtë herë vëmendja nuk shkon te Melania, por te… (foto)

Zakonisht vëmendja e medias shkon te Zoja e Parë e SHBA've, Melania Trump. Por këtë herë në vëmendjen e tabloidëve ishte Barron Trump, djali i...

Shihni këto foto të Melania’s, a duket me klas dhe …!

Zoja e Parë e SHBA've, Melania Trump vazhdon me qenë nji nga femnat ma të komentueme në rrjetet sociale. Shumë ekspertë dhe komentues thonë se...

Trump dhe Zoja e Parë në Puerto Riko

Presidenti Donald Trump tha sot se zyrtarët vendas në Puerto Riko duhet me i dhanë ma shumë ndihmë qeverisë federale në përgjigje të shkatërrimeve...

Nji foto sa 1 mijë fjalë, zbulone edhe ju! (video)

Për princin Harry, mund të ketë qenë thjesht nji mënyre e rehatshme për me kap setren, por rrjetet sociale po shpërthejnë nga teoritë e...

Ivanka u jep fund spekulimeve, del në mbrojtje të Melania’s

Ivanka Trump ka thy spekulimet se ato nuk shkojnë mirë dhe në deklaratën e fundit ka dalë në mbrojtje të njerkës së saj. "Unë mendoj...

Melania Trump mbjell kopshtin e Shtëpisë së Bardhë (foto)

Melania Trump bani hapat a saj të parë në koptshtin me perime të Shtëpisë së Bardhë, nji iniciativë e ndërmarrë nga ish-Zoja e Parë...

Thaçi takohet me Trump’in, ky asht postimi i tij (foto)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi në profilin e tij në Facebook ka publikue nji fotografi në të cilën shihet bashkë me gruen e tij,...

Momentet e Trump me Melania’n, kjo e fundit e ka arritë...

Që nga koha kur Donald Trump u zgjodh President i Amerikës, ai pati nji sërë situatash të çuditshme me gruen e tij Melanien, por...

Melania norvozon amerikanët, keni m’u befasue për çka! (foto)

Zoja e Parë e Shteteve të Bashkueme të Amerikës, Melania Trump, ka shkaktue reagime të forta të publikut amerikan, mbasi ka ba nji veprim...