E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: mentor vrajolli

video

Vrajolli: Qytetaret e Kosoves ma shume i besojne institucioneve fetare se...

Mentor Vrajolli prej Qendres Kosovare per Studime te Sigurise (QKSS), ka thane se hulimtimi per besimin e qytetareve nga institucionet relegjioze asht ba ne...
video

Sulmet ne Bruksel: Flasin Ambasadorja e Kosoves Mimoza Ahmetaj dhe Burim...

Burimi Ramadani, ekspert për çashtje të sigurisë tha gjatë edicionit qendror të lajmeve në Televizionin Rrokum, se nuk përjashtohet mundësia që Kosova dhe rajoni...