E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: mësuesja

A asht kjo mësuesja ma seksi që keni pa najherë? (foto...

Oksana Neveselaya asht nji mesuese nga Belarusia. Në shumicen e mediave nderkombetare thuhet njizani se kjo asht mesuesja ma seksi ne bote, shkruen Rrokum.TV Ajo ka...

Shokante: Drejtoresha dhe mësuesja rrehen mes vete para nxanësve (video)

Disa pamje shokante kanë ndodhë në nji shkollë në regjionin indian të quejtun Punjab. Aty para nxanësve u rrehën me grushte mësuesja dhe drejtoresha...

Kur mësuesja shkon kështu në klasë, ky asht reagimi i nxanësve...

Nji kamera e msheftë asht realizue në nji klasë, ku nji “mësuese” ka shkue pa të mbrendshme dhe me nji fustan të kuq me...

Levizjet erotike të mësueses së Yoga’s ju lajnë pa mend (foto/video...

Mësuesja e yoga's, Kino MacGregor, me video-stërvitjet e veta i ka tranue mashkujt në internet. Kështu, yoga'n e ndjekin edhe ata, të cilëve lloji i...

A e keni pa mësuesen ma të ‘nxetë’ në botë? (foto...

Oksana Neveselaya asht nji mesuese nga Belarusia. Ne shumicen e mediave nderkombetare thuhet njizani se kjo asht mesuesja ma seksi ne bote, shkruen Rrokum.TV Ajo ka...
video

Njihuni me mësuesen ma të mirë në botë, shpërblehet me 1...

Nji kanadeze, e cila punon në nji shkollë të largët në mesin e komunitetit Inuit në Arktik, ka marrë çmimin si mësuesja ma e...

Pamje shokuese: Vogëlushi rrehet me shkop nga mësuesja! (video)

Nji zankë me shokun e tij të klasës dhe disa mungesa në shkollë i kanë kushtue shtrejtë nji fëmie, mbasi asht ndëshkue randë nga...

Skandal n’Shkodër, arrestohet mësuesja që mbështeti ISIS’in (video)

Mësuesja Emine Alushi asht arrestue mëngjesin e sotëm në Shkodër, sepse akuzohet se bante propagandë pro organizatës terroriste ISIS. Denoncimi asht ba mbramjen e djeshme...

Njihuni me mësuesen ma të nxetë në botë (foto, video +18)

Oksana Neveselaya asht nji mesuese nga Belarusia. Ne shumicen e mediave nderkombetare thuhet njizani se kjo asht mesuesja ma seksi ne bote. Ajo ka kallxue se...

Tiranë: Gjimnazistja tund të mbasmet para klasës, i habitshëm reagimi i...

Video asht filmue në nji nga gjimnazet në Tiranë, ndërsa të ban përshtypje reagimi i mësueses që e lejon nxanësen me dhanë shfaqje të tilla...