E premte, 24 Nëntor 2017

Tema: modelja

Ashley Graham

Kjo asht modelja ma e preferueme XXL (foto +18)

Ashley Graham asht votue si modelja ma e preferueme XXL, nga nji website i specializuem mode. 30 vjeçarja amerikane ka pozue për disa kompani mode,...

Senatori kërkon falje: Ja futa duert kësaj modele për hajgare (foto...

Ngacmimet seksuale janë kthy në kryefjalën e ditës në botën perëndimore, sidomos në SHBA e Britani. Tash asht radha e senatorit Al Franken për me...
foto +18

Kjo modele asht në ‘hall’, jeleket s’po ja nxajnë gjoksin (foto...

Ndoshta mund të mos keni ndigjue për Francesca Larrain, por mbasi keni me i shikue fotot e saj, padyshim se keni me ndjekë në...

“Playboy” heq dorë nga tradita, në ballinë nji modele e kolme,...

Asht revista e famshme për publikimin e fotove të femnave kryesisht bjonde, me linja trupore seksi dhe me dy veshët e “lepurit” mbi to. Por,...
foto +18

Kjo asht ‘bomba’ seksi e Instagramit, mos i huqni këto foto...

Atë thuhet se e don krejt Instagrami. Antje Utgaard asht modele dhe aktore nga Wisconsin, e cila gjatë shkollës së mesme kishte lëviz në New York. 23...

Zbuloni se kush janë 10 modelet ma të ndjekuna n’Instagram dhe...

Në vitet e fundit, Instagrami padyshim që asht ba rrjeti social i fotografive ma të famshme në botë. Shumë modele kanë zgjedh këtë rrjet për...
Jaclyn Swedberg

Modelja seksi provokon fansat me foto ‘hot’ (foto +18)

Jaclyn Swedberg asht gjithmon e gatshme me kallxue ma shumë se duhet. Linjat e saj sa seksi aq edhe provokative bajnë që me u shkrie...
foto +18

Zbulone pse kjo modele i jep ‘zjarr’ edhe ‘Formula 1’ (foto...

Modelja spanjolle Sonia Sarpe asht shndrrue në nji prej modele ma atraktive të momentit. Ajo njihet për të gjithë si vajza që simbolizon nisjen e...

Modelja amerikane bahet për spital (foto)

Njana nga modelet ma të njoftuna dhe ma të kërkueme asht padyshim Bella Hadid, e cila në vitin që lamë mbas u kunorëzue me...
Jojo Babie

Qe çika që po “shpërthen” rrjetin me format galaktike (foto +18)

Quhet Jojo Babie dhe ka plot 7.2 milionë ndjekës në Intagram. Femna dhe mashkuj që adhurojnë format e saj bombastike, Jojo po ban namin tashma...