E diel, 17 Dhjetor 2017

Tema: modelja

foto +18

Kjo asht ‘bomba’ seksi e Instagramit, mos i huqni këto foto...

Atë thuhet se e don krejt Instagrami. Antje Utgaard asht modele dhe aktore nga Wisconsin, e cila gjatë shkollës së mesme kishte lëviz në New York. 23...

Zbuloni se kush janë 10 modelet ma të ndjekuna n’Instagram dhe...

Në vitet e fundit, Instagrami padyshim që asht ba rrjeti social i fotografive ma të famshme në botë. Shumë modele kanë zgjedh këtë rrjet për...
Jaclyn Swedberg

Modelja seksi provokon fansat me foto ‘hot’ (foto +18)

Jaclyn Swedberg asht gjithmon e gatshme me kallxue ma shumë se duhet. Linjat e saj sa seksi aq edhe provokative bajnë që me u shkrie...
foto +18

Zbulone pse kjo modele i jep ‘zjarr’ edhe ‘Formula 1’ (foto...

Modelja spanjolle Sonia Sarpe asht shndrrue në nji prej modele ma atraktive të momentit. Ajo njihet për të gjithë si vajza që simbolizon nisjen e...

Modelja amerikane bahet për spital (foto)

Njana nga modelet ma të njoftuna dhe ma të kërkueme asht padyshim Bella Hadid, e cila në vitin që lamë mbas u kunorëzue me...
Jojo Babie

Qe çika që po “shpërthen” rrjetin me format galaktike (foto +18)

Quhet Jojo Babie dhe ka plot 7.2 milionë ndjekës në Intagram. Femna dhe mashkuj që adhurojnë format e saj bombastike, Jojo po ban namin tashma...
Rosa Acosta

Pak femna i bajnë konkurrencë kësaj seksbombe latine (foto +18)

Shumë prej femnave ma seksi në botë janë latine. Rosa Acosta asht nji prej modeleve ma të popullarizueme në Instagram, e cila nxjerr vazhdimisht foto...

Çika e “Playboy” ju tranon me fotot e nxehta (foto +18)

Khloe Terae asht modele kanadeze, e cila ka qenë shpesh pjesë e ballinës së ‘Playboy’. Ajo asht rrit me modelizëm, mirëpo e mori atë seriozisht...

Kjo trajnere e fitnesit vjen ‘provokuese’ më fotot e fundit (+18)

Amanda Lee asht modelja dhe trajnerja e fitnesit e cila shquhet për dukjen e saj dhe trupin e formuem. Ajo së fundi ka postue nji...

“Bomba” superseksi e kall Instagramin…me foto 100% cullak (foto/video +18)

Nasia Jansen asht modelja që po e dhez Instagramin me foto erotike dhe cullak 100%. Ajo nuk priton aspak me u deshë dhe me pozue...