E hënë, 11 Dhjetor 2017

Tema: modelja

Lajm i madh për mashkujt: Çika ma seksi e momentit po...

Para do jave rrëfeu se ndjehej shumë mirë “single” dhe se i ishte përkushtue krejtësisht karrierës si modele. Por tash, Demi Rose, duket se asht...
Bianca Gascoigne

Përvëluese si dielli, modelja tranon Instagramin me foton e fundit (foto...

Ylli televiziv britanik, Bianca Gascoigne, ka “tronditë” fansat e saj në Instagram me postimin e saj të fundit. 30 vjeçarja nuk i la vend imagjinatës,...

Deshet cullak modelja, kqyreni çka mban me duer! (foto +18)

Modelja Abigail Ratchford, njihet për paraqitjet e saj cullak në pothuejse çdo postim. Ajo çdo ditë e ma shumë po mahnit me pozat e saj...

Niseni javën me këtë modele superpjeshkë (foto +18)

Nita Kuzmina asht nji bukuroshe që vjen nga Rusia. Ajo asht e lindun me 10 Nandor 1990. Asaj i pëlqen bota e modelimit, ndërsa thotë se...

Mos ban luftë, por seks. ‘Arma sekrete’ e Rusisë, gjoks dhe...

Me pasionin për shpejtësinë mbi dy rrota dhe me linjat e saj trupore, ka tërheqë vëmendjen nëpër rrjetet sociale, ku numëron miliona ndjekës. Instagram “ka...

Video tronditëse: Modelja vdes mbasi doli cullak prej kerrit (kujdes, video/foto...

KUJDES: PAMJE SHQETËSUESE Nji ruse humbi jetën në Republikën Dominicane. Modelja u vjerr nga xhami i kerrit, ndërkohë që shoferi po i bante video. Natalia Borodina, 35...

Fotografi shqiptar e desh cullak modelen italiane (kujdes, foto +18)

Fotografi i njoftun, Eugenio Qose, ka mahnit me fotografitë e fundit. Ai ka deshë modelen e famshme Italiane, Erika Albonetti. Modelja shfaqet krejtësisht e deshun në...

Kjo modele bahet e tejdukshme, kujdes ju që keni problem me...

Për ata që janë të ndjeshëm, këto nuk janë fotot e duhuna për ju. Modelja Lindsey Pelas ka vendos me ekspozue format e saj seksi. Modelja...

Mbani frymën. Kjo shqiptare që deshet cullak po “tranon” Amerikën. Fotot...

Antoinette Kalaj asht modele dhe aktore shqiptare me adresë në Shtetet e Bashkueme të Amerikës. Ajo ka lind në Bronx, ndërsa filloi me u marrë...

Modelja shqiptare e ban festën shumë seksi për ditëlindje! (foto-video +18)

Supermodelja shqiptare Tika Ivezaj Camaj, e cila po zhvillon karrierën e saj në Shtetet e bashkueme të Amerikës, vetëm nji ditë ma parë ka...