E premte, 15 Dhjetor 2017

Tema: momentet

LIVE: Gjithçka që duhet me ditë për Pamvarësinë e Katalonisë nga...

Parlamenti i Katalonisë ma në fund ka shpall pamvarësinë e këtij regjioni, mbasi Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy ka deklarue se dëshiron me marrë nën kontroll...

Gazetarët në transmetim live, këto momente kanë me ju ba me...

Jo vetëm mbrapa kamerave mundet me ndodh gjithçka. Ma poshtë keni me pa 17 momentet ma komike që ju kanë ndodh gazetarëve gjatë transmetimit live.  

Momentet e Trump me Melania’n, kjo e fundit e ka arritë...

Që nga koha kur Donald Trump u zgjodh President i Amerikës, ai pati nji sërë situatash të çuditshme me gruen e tij Melanien, por...

Keshni me lot, qe çka ju ndodh nëse ju kap gjumi...

Gjithmonë e kemi pas nji moment kur kemi dashtë me lanë gjithçka dhe vetëm me flejtë në gjumë. Kështu ndodh edhe në këto foto. Ato tregojnë nji...

Mos i huqni, shihni momentet ma të sikletshme të yjeve! (foto...

Këto janë të tjera foto të çmenduna të aktoreve holliwoodiane. Ata nuk kanë aspak komplekse dhe i tregojnë të gjitha për fasnat dhe forografët. Shihni këto...

Shihni krejt rastet kur Tramp ja refuzon dorën Melania’s (video)

Donald Trump nuk preferon me mbajtë dorën e bashkëshortes së tij Melania në daljet publike mbasi kërkon të duket i gjithëpushtetshëm me fuqinë e...

Mos i huqni, këto janë momentet ma qesharake të Samitit të...

Dje në Bruksel asht mbajt Samiti i NATO's, në të cilin janë mbledh liderët e shteteve anëtare, kurse vëmendje të veçantë ka marrë Presidenti...

Selfiet shokuese, u shkrepen pak sekonda para vdekjes! (+18)

Selfiet janë kthy në nji trend të ri. Shumë njerëz po mundohen me realizue selfie sa ma të veçanta për me impresionue miqtë e tyne...

Mos i huqni, këto janë momentet e sikletshme të yjeve (foto...

Lara Stone, nji prej modeleve ma të njoftuna në botë, rrezikoi me u ekspozue ma shumë se ç’duhet. Por ajo nuk asht e vetmja nga...
putin

Këto janë tri momentet historike kur Rusia i ktheu ‘shpinën’ Serbisë!

Jo vetëm na shqiptarët jemi të brengosun me zhvillimet globale që mund të kenë efekt në t'ardhmen e Kosovës. Brenga të tilla kanë edhe qytetarët...